Poszukiwany informatyk- oddział KWK Krupiński | Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.

Strona główna/Kariera/Oferty pracy/Poszukiwany informatyk- oddział KWK Krupiński

Poszukiwany informatyk- oddział KWK Krupiński

6 Listopada 2019

Informujemy, że Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A. prowadzi postępowanie rekrutacyjne, którego celem jest wyłonienie kandydata przewidzianego do objęcia stanowiska informatyka na oddziale KWK Krupiński w Suszcu.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe o profilu informatycznym lub elektronicznym,
  • Posiadanie świadectwa kwalifikacyjnego G1/E do 1 kV w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu, kontrolno-pomiarowym dla instalacji, urządzeń i sieci wydane na  podstawie Rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej  z dnia 28 kwietnia  2003 r. w sprawie szczegółowych zasad stwierdzania posiadania kwalifikacji przez osoby zajmujące się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku potwierdzone pozytywnymi referencjami,Praktyczna znajomość administracji systemów: MS Windows, Windows Serwer, Linux,
  • Praktyczna znajomość administracji wirtualizacją,
  • Znajomość administracji bazami danych: MS SQL, MySQL,
  • Praktyczna znajomość oprogramowania MS Office, AUTO CAD w zakresie instalacji i konfiguracji.
  • Znajomość oprogramowania specjalistycznego systemu rejestracji czasu pracy RCP w zakresie:
  • diagnozy błędów i awarii w funkcjonowaniu infrastruktury RCP,
  • konfiguracji urządzeń,
  • udostępnienia i konfiguracji oprogramowania komunikacyjnego CzytManager
  • Znajomość administracji modułami zintegrowanego systemu wspomagania zarządzaniem SZYK2, na poziomie użytkownika,
  • Znajomość administracji oprogramowaniem dla systemu gospodarki urządzeniami budowy przeciwwybuchowej Ewidencja 2.0 firmy ADVICOM Sp. z o.o. oraz oprogramowaniem systemu monitorowania i bilansowania energii elektrycznej AMARO firmy APP Gliwice,
  • Znajomość konfiguracji sieci Ethernet opartej na TCP/IP,
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem systemów informatycznych,
  • Znajomość języka angielskiego w zakresie niezbędnym na ww. stanowisku,
  • Komunikatywność, terminowość,
  • Dyspozycyjność i samodzielność oraz zdolności organizacyjne,
  • Gotowość do sporadycznej pracy poza wyznaczonymi godzinami (elastyczność).

Obowiązki:

  • Konfiguracja komputerowych stanowisk pracy,
  • Rozwiązywanie problemów ze sprzętem i aplikacjami,
  • Utrzymanie  eksploatowanej infrastruktury IT w tym zarządzanie serwerami pracującymi w następujących systemach operacyjnych:
    • Linux Centos z rolą  hypervisor KVM,
    • Linux Centos z rolą: serwer DNS, serwer DHCP
    • Linux Centos z rolą: serwer plików SMB
    • Windows 2012 R2:  serwer Map Cyfrowych
    • System DSM : serwer danych Synology RS 815
    • Bieżąca przebudowa infrastruktury IT zgodnie z potrzebami Oddziału,
    • Wsparcie lokalne użytkowników na terenie oddziału w zakresie IT,
    • Obsługa punktów styku do sieci wydzielonych:
      • - System Amaro ,
      • - System Zefir,
      • - System Sauron.
    • Bieżące naprawy i utrzymanie w sprawności sprzętu informatycznego oraz urządzeń peryferyjnych będących  w eksploatacji na terenie Oddziału w tym urządzeń  czytających systemu RCP  typu RCP2000 i RCP2110
    • Przeglądy, konserwacje i utrzymanie w sprawności systemów zasilania gwarantowanego,
    • Ewidencję urządzeń oraz prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej,
    • Prowadzenie gospodarki materiałami eksploatacyjnymi i częściami zamiennymi,
    • Bieżąca aktualizacja posiadanych przez Oddział licencji oprogramowania użytkowego oraz ochrony antywirusowej.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres w terminie do 30.11.2019r.

Przetargi i zamówienia nieruchomości, maszyny, złom, urządzenia i pozostałe.
Sprzedaż
Nieruchomości
Oferty nieruchomości, przetargi.
Administracja
Zasobów
Mieszkaniowych
Strefa Klienta, sprzedaż i najem, mapa ofert.
do góry