KOMUNIKAT Zarządu Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. | Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.

Strona główna/Media/Aktualności/KOMUNIKAT Zarządu Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A.

KOMUNIKAT Zarządu Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A.

13 Marca 2020

 

KOMUNIKAT

Zarządu Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A.

 

 

 

Od dnia 13 marca 2020 r. wszystkie budynki i lokalizacje SRK S.A. są zamknięte dla osób nie będących pracownikami Spółki lub pracownikami tzw. „firm obcych”*

Informujemy, iż ze względu na zagrożenie rozprzestrzeniania się koronawirusa Zarząd SRK S.A. podjął decyzję o wstrzymaniu bezpośredniej (osobistej) obsługi wszystkich interesantów SRK S.A.

Z zakażeniem tzw. koronawirusem należy się liczyć w każdej chwili, gdyż w opinii Ministra Zdrowia liczba osób zarażonych będzie w najbliższych dniach szybko rosnąć. Za działania epidemiologiczne odpowiada administracja rządowa.

Obecnie kluczowe znaczenie mają szeroko zakrojone działania profilaktyczne, przestrzeganie wydawanych zaleceń oraz zachowanie spokoju. Jednym z najważniejszych zaleceń wszelkich służb epidemiologicznych jest silna rekomendacja pozostawania w domach i ograniczenia spotkań, dużych zbiorowisk ludzi. Dlatego w trosce o zdrowie i porządek publiczny Zarząd SRK S.A. podjął decyzję, że do odwołania zostaje wstrzymana osobista obsługa interesantów SRK S.A.

Informacje o możliwym załatwieniu Państwa sprawy w SRK S.A. udzielane są telefonicznie lub mailowo.
Informacje kontaktowe znajdują się na stronie internetowej: srk.com.pl

 

* Pracownicy „firm obcych” to osoby, które wykonują pracę na terenie SRK S.A. na mocy umowy między SRK S.A. i pracodawcą tej osoby.

Przetargi i zamówienia nieruchomości, maszyny, złom, urządzenia i pozostałe.
Sprzedaż
Nieruchomości
Oferty nieruchomości, przetargi.
Administracja
Zasobów
Mieszkaniowych
Strefa Klienta, sprzedaż i najem, mapa ofert.
do góry