U nas na Facebooku..
zdjęcie do posta z facebooka

„Kazimierz od Nowa" – to kolejny przykład na zagospodarowanie terenów pogórniczych, które SRK nieodpłatnie przekazało samorządowi. Jest już wizualizacja projektu! 👉🏻Przypominamy, że blisko 3 ha terenu wraz z budynkami i wieżą szybową po byłej kopalni Kazimierz-Juliusz SRK przekazała Miastu Sosnowiec pod koniec 2020 roku. Oj, dużo się ostatnio dzieje w kwestii współpracy Spółki Restrukturyzacji Kopalń z samorządami, a przed nami znacznie więcej 😉 ❗️Udostępniajcie dalej i 👁️obserwujcie nasz profil, gdzie na bieżąco będziemy informowali o kolejnych sukcesach i działaniach! #Sosnowiec #współpraca #SRK 2024-04-09 10:12:10

U nas na Facebooku..
zdjęcie do posta z facebooka

⚒️Kopalnia technologii w Katowicach coraz bliżej! Katowice - oficjalny profil miasta właśnie uruchomiło przetarg na budowę pierwszego etapu hubu gamingowo-technologicznego na terenie dawnej kopalni Wieczorek, którą SRK przekazała samorządowi w kwietniu 2023 roku. 🏗️Projekt jest świetnym przykładem współpracy Spółki Restrukturyzacji Kopalń z samorządami i wspólną wizją przywracania terenów pogórniczych do życia. 2024-04-09 06:42:40

U nas na Facebooku..
zdjęcie do posta z facebooka

BĘDZIE WSPÓŁPRACA Z SAMORZĄDEM! Dialog jest podstawą dobrych rozwiązań, dlatego nowy Prezes SRK Jarosław Wieszołek spotkał się z władzami Miasto Bytom, deklarując tym samym współpracę z gminą. Podczas wizyty Prezes SRK rozmawiał z Prezydentem Bytomia Mariusz Wołosz i Wiceprezydentem Michał Bieda. Wiodącym tematem były zasoby mieszkaniowe spółki na terenie gminy. Omówiono kierunki współpracy oraz wizję administrowania tymi zasobami. To kolejny ruch Prezesa SRK Jarosława Wieszołka związany z realizacją nowego kierunku gospodarowania majątkiem, jaki wraz z powołaniem nowego zarządu obrała spółka. Przypomnijmy, że we wtorek 3 kwietnia Prezes SRK spotkał się w Gliwicach z mieszkańcami dzielnicy Sośnica, aby poinformować o uruchomieniu procedury sprzedaży mieszkań zakładowych z bonifikatą osobom uprawnionym. #SRK #współpraca #Bytom 2024-04-05 21:51:25

Muzeum szuka przewodników! | Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.

Strona główna/Media/Aktualności/Muzeum szuka przewodników!

Muzeum szuka przewodników!

14 Lutego 2024

Muzeum szuka przewodników!

Trwa nabór na przewodników po trasach turystycznych Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu. Trzeba się pospieszyć, bo czasu zostało  niewiele. Termin składania dokumentów rekrutacyjnych upływa 29 lutego. Bezpłatny kurs przewodnicki rozpocznie się w marcu.

 Można zdobyć m.in.:

 > Uprawnienia przewodnika po obiektach Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu;

> Ciekawą pracę na umowę zlecenie.

Organizatorzy liczą przede wszystkim na zainteresowanie ze strony byłych górników, pasjonatów Śląska - jego historii i tradycji, ludzi komunikatywnych  i otwartych, posiadających łatwość i płynność wypowiadania się, dysponujących czasem do pracy także w weekendy i dni wolne od pracy.

Mile widziane są: umiejętność i doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz grupami ludzi, znajomość języków obcych oraz ślonskiej godki.

 

Jak skorzystać z tej oferty? Koniecznie trzeba złożyć CV oraz wypełniony kwestionariusz na adres mejlowy:

Wybrane osoby zostaną zaproszone na kurs, kończący się egzaminami - teoretycznym i praktycznym. Po ich zdaniu nastąpi szkolenie z maszyn górniczych i ruszy proces wdrażania do pracy przewodnika.

Dodatkowych informacji można zasięgnąć dzwoniąc pod nr tel. 728 406 102 lub na stronie internetowej: www.muzeumgornictwa.pl w zakładce praca.

 plakat

plakat

Przetargi i zamówienia nieruchomości, maszyny, złom, urządzenia i pozostałe.
Sprzedaż
Nieruchomości
Oferty nieruchomości, przetargi.
Administracja
Zasobów
Mieszkaniowych
Strefa Klienta, sprzedaż i najem, mapa ofert.
do góry