U nas na Facebooku..
zdjęcie do posta z facebooka

„Kazimierz od Nowa" – to kolejny przykład na zagospodarowanie terenów pogórniczych, które SRK nieodpłatnie przekazało samorządowi. Jest już wizualizacja projektu! 👉🏻Przypominamy, że blisko 3 ha terenu wraz z budynkami i wieżą szybową po byłej kopalni Kazimierz-Juliusz SRK przekazała Miastu Sosnowiec pod koniec 2020 roku. Oj, dużo się ostatnio dzieje w kwestii współpracy Spółki Restrukturyzacji Kopalń z samorządami, a przed nami znacznie więcej 😉 ❗️Udostępniajcie dalej i 👁️obserwujcie nasz profil, gdzie na bieżąco będziemy informowali o kolejnych sukcesach i działaniach! #Sosnowiec #współpraca #SRK 2024-04-09 10:12:10

U nas na Facebooku..
zdjęcie do posta z facebooka

⚒️Kopalnia technologii w Katowicach coraz bliżej! Katowice - oficjalny profil miasta właśnie uruchomiło przetarg na budowę pierwszego etapu hubu gamingowo-technologicznego na terenie dawnej kopalni Wieczorek, którą SRK przekazała samorządowi w kwietniu 2023 roku. 🏗️Projekt jest świetnym przykładem współpracy Spółki Restrukturyzacji Kopalń z samorządami i wspólną wizją przywracania terenów pogórniczych do życia. 2024-04-09 06:42:40

U nas na Facebooku..
zdjęcie do posta z facebooka

BĘDZIE WSPÓŁPRACA Z SAMORZĄDEM! Dialog jest podstawą dobrych rozwiązań, dlatego nowy Prezes SRK Jarosław Wieszołek spotkał się z władzami Miasto Bytom, deklarując tym samym współpracę z gminą. Podczas wizyty Prezes SRK rozmawiał z Prezydentem Bytomia Mariusz Wołosz i Wiceprezydentem Michał Bieda. Wiodącym tematem były zasoby mieszkaniowe spółki na terenie gminy. Omówiono kierunki współpracy oraz wizję administrowania tymi zasobami. To kolejny ruch Prezesa SRK Jarosława Wieszołka związany z realizacją nowego kierunku gospodarowania majątkiem, jaki wraz z powołaniem nowego zarządu obrała spółka. Przypomnijmy, że we wtorek 3 kwietnia Prezes SRK spotkał się w Gliwicach z mieszkańcami dzielnicy Sośnica, aby poinformować o uruchomieniu procedury sprzedaży mieszkań zakładowych z bonifikatą osobom uprawnionym. #SRK #współpraca #Bytom 2024-04-05 21:51:25

Aktualności | Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.

Strona główna/Media/Aktualności

Aktualności

 • KOLEJNI GÓRNICY ROZPOCZĘLI SZKOLENIE NA TURBINACH WIATROWYCH KOLEJNI GÓRNICY ROZPOCZĘLI SZKOLENIE NA TURBINACH WIATROWYCH 2024-03-11

  KOLEJNI GÓRNICY ROZPOCZĘLI SZKOLENIE NA TURBINACH WIATROWYCH

  Rozpoczęła się druga edycja szkoleń dla górników, którzy pracę w kopalni chcą zmienić na serwisowanie turbin wiatrowych. To kolejna odsłona programu „Wiatr - kopalnia możliwości”.

 • ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA MĘŻCZYZN ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA MĘŻCZYZN 2024-03-10

  ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA MĘŻCZYZN

  Szanowni Panowie! W dniu Waszego święta życzymy Wam, aby troski i kłopoty, odpłynęły gdzieś ukradkiem. Słońce niech Wam zawsze świeci i na twarzach uśmiech gości. I by nigdy Wam nie brakło marzeń, radości i miłości.

 • ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA KOBIET ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA KOBIET 2024-03-08

  ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA KOBIET

  Drogie Panie! Z okazji Dnia Kobiet pragniemy wam Wszystkim złożyć najserdeczniejsze życzenia - zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności i pogody ducha.

 • ZMIANY W ZARZĄDZIE SRK S.A. ZMIANY W ZARZĄDZIE SRK S.A. 2024-03-05

  ZMIANY W ZARZĄDZIE SRK S.A.

  Rada Nadzorcza Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. podjęła we wtorek 5 marca decyzję o odwołaniu ze stanowiska Prezesa Zarządu Janusza Smoliło oraz Wiceprezesów: Marka Pieszczka, Piotra Bojarskiego i Adama Smolińskiego.

 • ZWALCZANIE LOKALNYCH PODTOPIEŃ TERENU W TRZEBINI ZWALCZANIE LOKALNYCH PODTOPIEŃ TERENU W TRZEBINI 2024-03-04

  ZWALCZANIE LOKALNYCH PODTOPIEŃ TERENU W TRZEBINI

  SRK na prośbę mieszkańców rozpoczęła odpompowywanie wody, w rejonie ul. Młyńskiej, gdzie powstały lokalne zalewiska terenu. W ubiegłym tygodniu ustawiono motopompy do całkowitego usunięcia nadmiaru wody.

 • WYBRANO PRZEWODNICZĄCĄ RADY NADZORCZEJ WYBRANO PRZEWODNICZĄCĄ RADY NADZORCZEJ 2024-03-01

  WYBRANO PRZEWODNICZĄCĄ RADY NADZORCZEJ

  Rada Nadzorcza Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. IX kadencji podczas posiedzenia w dniu 1 marca 2024 roku wybrała Panią Dorotę Marię Benduch do pełnienie funkcji Przewodniczącej Rady Nadzorczej.

Przetargi i zamówienia nieruchomości, maszyny, złom, urządzenia i pozostałe.
Sprzedaż
Nieruchomości
Oferty nieruchomości, przetargi.
Administracja
Zasobów
Mieszkaniowych
Strefa Klienta, sprzedaż i najem, mapa ofert.
do góry